if_photoif_put_inmenu
Промконтракт
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 201-50-50 Показати
+38 (067) +38 (067) 201-50-50 Показати

Дитяча дерев'яні меблі

30 червня 2015

Особливу увагу наша компанія приділяє меблів для дітей, наприклад для таких установ як дитячий садок, ясла, початкова школа або ж просто дитячої кімнати Вашої дитини.

На нашому сайті Ви без зусиль зможете знайти ті меблі, яка необхідна саме Вашій дитині. Ми пропонуємо найширший асортимент меблевих виробів для дітей, виконаних з високоякісної і абсолютно безпечною для здоров'я діток деревини.

Це: дерев'яні дитячі столики; дитячі ліжечка, що складаються з двох ярусів; зручні дитячі спальні і так далі.

У нас є дійсно широкий вибір дитячої дерев'яних меблів, головними властивостями якої вважається:

- Зручність для діток;

- Тривалий термін експлуатації;

- Висока функціональність виробів;

- Максимальна безпека (вся представлена ​​у нас продукція виробляється з масиву натурального соснового, дубового, вільхового, ясенового дерева).

Ми вважаємо, що саме остання характеристика такого роду продукції особливо важлива, так як такий екологічно чистий матеріал як перераховані вище види деревини стовідсотково подбає про здоров'я Ваших діток, але ж це і потрібно кожному відповідальному сучасному батьку.

Також, слід окремо зазначити, що дитячі дерев'яні меблі відрізняється непоганими характеристиками міцності і довговічністю, що стовідсотково зможе задовольнити всі, в тому числі, навіть самі деталізовані і вимогливі запити наших дорогих клієнтів (у тому числі, і самих маленьких).

Досить важливим є той факт, що вибираючи меблеві вироби в кімнату свого улюбленого дитини, як правило, покупці відразу звертають увагу на характеристики матеріалу, з якого вона виконана.